Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych "Teatr i My"

23 kwietnia w auli Domu Ludowego w Wieliczce odbył się Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my”.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pana Artura Kozioła, Teatru Współczesnego w Krakowie oraz Teatru Groteska. Patronatu medialnego udzieliło Wielickie Centrum Kultury wraz z magazynem „Puls Wieliczki”.

Nasza szkoła wzięła udział w kategorii klas I-III.  Uczniowie klasy II i III przedstawili spektakl ekologiczny pt. " Zostań przyjacielem przyrody - Eko Kapturek" zajmując III miejsce.

Otrzymaliśmy również dwie nagrody specjalne za kreacje aktorskie dla Michaliny Opryszek za rolę Kapturka oraz dla Estery Hojoł za rolę Babci.

Dzieci otrzymały dyplom, statuetkę , nagrody dla klasy oraz upominki dla każdego dziecka.

Gratulację dla naszych aktorów! smile

Tekst: AB

Foto: SP4, GO